Na co se hodí(m)?

Děkuji Vám za registraci!
Q:
Ověření e-mailové adresy a potvrzení registrace
A:
Po odeslání objednávky zkontrolujte Vaši e-mailovou adresu. První zprávu, kterou ode mne obdržíte, bude žádost o ověření Vaší e-mailové adresy. Tento jednoduchý krok zabrání jejímu případnému zneužití a zároveň zajistí, abyste dostávali všechny důležité zprávy. Pokud zprávu neobdržíte, podívejte se do složky "Hromadné" (Seznam.cz) nebo "Aktualizace" (Gmail). Zpráva může být doručena i s několikaminutovým zpozděním.
Q:
Úhrada faktury
A:
Fakturu s platebními údaji vám pošlu hned po registrací e-mailem. Faktury vystavuji a zasílám osobně, proto to může trvat 1 nebo 2 dny.
Q:
Bonusové materiály
A:
Hned po uhrazení faktury obdržíte všechny bonusové materiály:
  • samostatné přístupy k online kurzu pro teenagera a pro rodiče (pošlete mi prosím funkční e-mailovou adresu vašeho dítěte)
  • 3 e-booky ve formátu pdf budou k dispozici je stažení v bonusové sekci online kurzu

Doporučuji před testem a konzultací začít poslouchat lekce z prvního modulu kurzu a plnit úkoly.
Q:
Test mnohočetné inteligence RegioAdvisor
A:
Prvním krokem, který bude důležité zvládnout během prvního týdne, bude podívat se na video a udělat přípravná cvičení před testem. Pozvánku do aplikace dostanete o 5 dní později (abyste opravdu poctivě se na něj připravili). Zároveň s přihlašovacími údaji k testu obdržíte odkaz na můj kalendář, kde si zarezervujte termín osobní online konzultace, ke které budu určitě potřebovat výsledky testu.
Q:
Online konzultace
A:
Online konzultace se vážou na výsledky testu RegioAdvisor. Pro spojení používáme Skype, Messenger nebo Hangouts. Získáte přístup k mému kalendáři, v kterém si zablokujete vyhovující pro Vás datum a čas.
Kateřina Málková
zakladatelka Smart Course
tvůj konzultant a průvodce
Tuto stránku můžete klidně zavřít. Stejné informace vám přijdou e-mailem po ověření vaší adresy. O každém dalším kroku vám včas pošlu nápovědu. Ale kdyby něco, můžete mi psát nebo zavolat.
Tel: (+420) 732 244 333
volba/a/smart-course.cz