Pozvánka na webinář

Trendy pro výběr
aktuálního povolání

Jak podpořit teenagera?
webinář pro rodiče teenagerů
od 12 do 18 let

OBSAH WEBINÁŘE

1
Jak se připravovat na budoucnost?
Trendy, které ovlivní každý obor (ve světě a v zahraničí). Seznámím Vás s výstupy konferencí o technickém vzdělání mládeže v ČR a mezinárodní konference Kariérové poradenství v měnícím se světě. Proč až 65 % současných absolventů škol se bude muset rekvalifikovat. A jak neopakovat kariérní chyby současné generace Y, které se říká "ztracená generace".
2
Od volby povolání k seberealizaci
Proč školní metoda profesní orientace nedává správné výsledky. Podle čeho vybírat střední školu? Jak postupovat, když střední škola nevyhovuje? Jak pomoci s výběrem vysoké školy? Volba povolání jako nástroj směřování a formování osobnosti mladého člověka.
3
Princip několika kariér za život
Jak se připravovat na častou změnu pracovního trhu? Stačí jedna škola? Jak podpořit rozvoj adaptability (pružnosti) a samostatného a uvážlivého rozhodování již na základní škole. Dopady kariérních rozhodnutí na životní úroveň člověka.
4
Jak pochopit teenagera?
3 mýty o období dospívání. Skutečně za všechno mohou hormony? Motivy, zájmy, hodnoty a profesní směrování. Jak zvýšit sebevědomí a podporovat v hledání vlastní cesty.
Pořiďte si záznam webináře
Prozatím neplánuji nový termín, proto si můžete pořídit záznam minulého webináře (99 minut), přinášejícího informace a konkrétní rady, o kterých se na školách většinou nedozvíte. K záznamu navíc získáte:

  1. Postup výběru povolání - jak hravým způsobem připravit Vašeho teenagera na zodpovědnou volbu.
  2. Dva e-booky pro rodiče a pro teenagera s podrobným algoritmem výběru studijního oboru.
  3. Poukazy na kurzy Smart Course v hodnotě 1.511 Kč.

V současné době je možná pouze platba kartou.
Do 9. února 2018 můžete získat přístup k záznamu webináře zcela ZDARMA. Stačí se zaregistrovat do online školy Smart Course ČR
Ing. Kateřina Málková
zakladatelka Smart Course ČR
kariérový kouč a trenér programů pro teenagery #Volba
spíkr konference "Technické vzdělání dětí a mládeže"
20 let praxe v SME, koučování a vedení startupů
Patřím k lidem, kteří si přejí, aby každý člověk dokázal najít takový profesní směr, který mu dovolí realizovat a rozvíjet své schopnosti a nadání, který mu umožní žít šťastný a spokojený život. Každé semínko vyklíčí, když bude mít dobré prostředí. Záleží mi na tom, aby každý člověk dokázal pochopit, které prostředí je pro něj to nejlepší, která profese naplní jeho poslání.
Naši účastníci o programu #VOLBA
Vědomá volba povolání je program, který Ti pomůže rozhodnout se správně. Je to dobrý start pro něco lepšího, pro lepší stanovení budoucích cílů v Tvém životě. Na začátku vůbec nechápeš, co tam vlastně děláš. Ale po čtyřech týdnech si uvědomíš, že jsi vytvořil pevný bod, od kterého budeš stavět dál, svoje schody nahoru.
Jiří, program #KARIÉRA
Chtěla jsem Vám poděkovat za profesionální přístup na víkendovém kurzu. Dcera byla nadšená, cítila podporu vás všech. Měla jsem pocit, že vyšla ven z kurzu jako sebevědomá dívka.Věřím, že jí ta cvičení budou ku prospěchu :) Také si pochvalovala i práci ve skupině, obvykle před chlapci má tendenci se moc neprojevovat, ale Vám se to zřejmě nějak povedlo, protože jsem si všimla ten večer kromě nadšení i smutku. Tea si absolutně samostatně vytvořila plán kroků, které potřebuje podniknout k výběru a je si jistá vlastní volbou. Uvědomila jsem si, že teď mám dokonce klidnější spánek.
Tea, 15 let, program #VOLBA
komentář maminky
Odcházel jsem z kurzu s tím, že vím, který další krok mám udělat. Mám jistotu, kterou střední školu chci studovat, takže teď budu zjišťovat další informace, abych si vybral dobře. Mám více motivace se učit, protože teď už chápu, jaký to má smysl, i když občas to může být nuda.
Lukáš, 15 let, program #VOLBA
Odcházím s jistotou, že budoucnost závisí jen na mně, vytvoří ji moje vědomá volba.
Adam, 18 let, program #VOLBA
student gymnázia Matyáše Lercha, Brno
Chtěl bych Vám poděkovat za kurz.
Včera jsem se ptal syna jak je spokojený a jestli to z jeho pohledu stálo za to.
Řekl mi že to bylo dobré, a že byl rád, že si kurz prošel.
Přeji mnoho úspěchu ve vaší práci
Vítek, 15 let, program #VOLBA
komentář táty, Michal Navrátil, majitel firmy Picas
Donutilo mne to k tomu, abych se zamyslela nad tím, zároveň co mne baví a v čem můžu být užitečná! Zjistila jsem, že práce nemusí být přesně to, co jsem si vysnila, ale i tak na ní jde vždycky najít něco pozitivního.
Aneta, program #VOLBA
SPOLUPRÁCE S FIRMAMI
© SMART COURSE | Kateřina Málková
Registrací k odběru miniseriálu souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze Ing. Kateřiny Málkové | Smart Course, IČ 76450180, která je jejím správcem, a s jejich následným zpracováním pro účely komunikace prostřednictvím elektronických nástrojů v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání poskytnutého souhlasu. Registrace u Úřadu pro ochranu osobních údajů č. 00073618.
Photo by Gabriel Beaudry on Unsplash